خواسته هایمان را از یاد نبریم، و جمع بندی ماجرای فیلم پایان نامه

شما ممکن است این را هم بپسندید

11 پاسخ‌ها

 1. رضا گفت:

  یکی از نتایج اعتراض به لیلا اوتادی : امير آقايي از بازي در فيلم «پايان‌نامه» به كارگرداني حامد كلاهداري انصراف داد.
  ا
  ين بازيگر سينما، تئاتر در يادداشتي كه در اختيار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) قرار داد آورده است: «نظر به اينكه فيلمنامه «پايان نامه» به لحاظ نسخه اوليه دچار تغييراتي شده و اين تغييرات بدون اطلاع اينجانب انجام شده انصراف خود را از بازي در اين پروژه اعلام مي‌كنم. ظاهراً از روز قبل كامران تفتي به جاي اينجانب در «پايان نامه» مشغول بازي شده است. براي دست‌اندركاران اين پروژه آرزوي موفقيت مي‌كنم.»

  http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1654355&Lang=P

 2. علی گفت:

  خواسته هایتان را بسیار پسندیدم، اما شاید مردم خواسته های دیگری هم دارند که شما جا انداخته اید..  

 3. Sheik Ebrahim Zanjani گفت:

  دکتر حجازی امیدوارم شما که دستی‌ در نوشتن دارید و از مقالاتتون هم پیداست که با مسائل اجتماعی اشنا هستید یک مقاله هم در مورد نداهای زنده که الان در ایران زندگی‌ میکنند بنویسید. منظورم دختران و زنان شجاعی هستند که در حوادث بعد از انتخابات همگام و در بسیاری مورد حتا محکمتر از مردان به رژیم اعتراض کردند. آیا جامعه‌ ایران اکنون احترامی که شایستهٔ این شیر زنان هست را به آنها می‌گذرد یا هنوز هم به عنوان یک ضعیفه به آنها می‌نگرد؟

  ماجرای خانوم اوتادی را از ابعاد مختلفی‌ می‌توان بر رسی‌ کرد و یک بعد آن اینستکه ندا به سمبل افتخار و به نوعی ناموس بچه‌های ایران تبدیل شده و هیچکس تحمل اینکه کوچکترین آسیبی به این نماد شجاعت وارد شود را ندارد. امیدوارم روزی به تمام دختران شجاع ایران زمین چنین با افتخار نگریسته شود.

 4. اليا گفت:

  اعتراضي از سر تفنن و تفرج و … : چرا تو حاشيه ي صفحه وبلاگتان كتاب شاهدخت سرزمين ابديت معرفي نشده ؟ با آمدن كي خسرو كه خودتان با آمدن آن از خودتان خوشتان آمد ، و كتابهاي ديگرتان، آيا شاهدخت سرزمين ابديت زده شده ايد ؟!
  اعتراضي فردي در مجراي درست !

 5. آرش حجازی گفت:

  🙂 ممنونم از یادداشتتان دوست عزیز. شاهدخت که دیگر جای خودش را دارد 🙂 اضافه اش می کنم عنقریب.

 6. آرش حجازی گفت:

  علی جان حتما همین طور است که شما می فرمایید. من هم عرض کردم “به زعم خودم”، وگرنه در حدی نیستم که سخنگوی مردم ایران باشم.

 7. سلام گفت:

  تكذيب خبر به دليل فشار وزارت اطلاعات بوده، به قنل از يك كارشناس سينمايي:
  http://www.voanews.com/persian/news/iran/neda-iran-film-13-11-2010-107781273.html
  اين هم مطلبي درباره كارگردان نظام:

 8. بی ربط به پست! گفت:

  اگه میگی گناهی نداری
  بیا ایران و توضیح بده
  پای بی گناه تا پای دار میره، اما بالای دار نمیره!

 9. سپيده گفت:

  iهميشه به شما افتخار مي كنم ،چه به عنوان يك نويسنده ،چه به عنوان يك روشنفكر ، و چه به عنوان يك مبارز كه بهترين راهكارها را ارائه مي دهد.

 10. علی گفت:

  در گیرو دار این اعتراض خونین که با هزاران توطئه در نهایت سرکوب شد، شما تبدیل به نوبل ایران شدید. تا چندی دیگر کار به جایی خواهد رسید که درصد زیادی از مردم این سرزمین به درو دیوار خانه‌هاشان هم گاز بزنند. سرکوبی مدرن که به احتمال قوی دوباره به راهپیمایی‌های خیابانی می‌انجامد؛ اما این‌بار زیاد خونین نخواهد ماند.
  نظر من این است که این بار شاید مقدار ناچیزی از غذای گرفته شده‌ی مردم بازگردانده شود و با اوضاع جدید، مردم قبله‌ی نمازشان را هم تغییر خواهند داد!
  امیدوارم در هر شرایط، در محیطی امن و لایق حضورتان بمانید و ادامه دهید.
  آقای حجازی، پیغام خصوصی‌ای در بخش “تماس با من” قرار داده‌ام. خواهشمندم در صورت وجود فرصتی مناسب، به من پاسخ دهید.

 11. Sharron Clemons گفت:

  دکتر حجازی امیدوارم شما که دستی‌ در نوشتن دارید و از مقالاتتون هم پیداست که با مسائل اجتماعی اشنا هستید یک مقاله هم در مورد نداهای زنده که الان در ایران زندگی‌ میکنند بنویسید. منظورم دختران و زنان شجاعی هستند که در حوادث بعد از انتخابات همگام و در بسیاری مورد حتا محکمتر از مردان به رژیم اعتراض کردند. آیا جامعه‌ ایران اکنون احترامی که شایستهٔ این شیر زنان هست را به آنها می‌گذرد یا هنوز هم به عنوان یک ضعیفه به آنها می‌نگرد؟ ماجرای خانوم اوتادی را از ابعاد مختلفی‌ می‌توان بر رسی‌ کرد و یک بعد آن اینستکه ندا به سمبل افتخار و به نوعی ناموس بچه‌های ایران تبدیل شده و هیچکس تحمل اینکه کوچکترین آسیبی به این نماد شجاعت وارد شود را ندارد. امیدوارم روزی به تمام دختران شجاع ایران زمین چنین با افتخار نگریسته شود.