هرکس از خاک و ملت ایران دفاع کرد، مجسمه اش باید پایین بیاید… اشغالگرها حمله کرده اند؟

شما ممکن است این را هم بپسندید

5 پاسخ‌ها

 1. دختر زرتشت گفت:

  اعدام شدن پیکره های آريوبرزن در شهرهای ایران به فرمان حکومتگران ولایتی
  وقتی تقی و نقی و اصغر و اکبر و قمبر و بلال داریم آریو برزن و کوروش و داریوش و مزدک را می خواهیم چه کنیم. اینها چه درآمدی برای ما دارند؟ آیا می شود که یک منبر و روضه برای آریو برزن گذاشت و پولی در آورد؟ اصغر و اکبر را می شود که دکان کرد برایش منبر گذاشت و پول از مردم گرفت. همچنین تقی و نقی و خویشانشان. ولی این مجوسان بی دین که پولی برای ما فقهای عظام ندارند؟ نه می شود که دکانی به نامشان زد و نه میشود که سهم امام به نامشان از مردم گرفت. پس ما آنها را نابود می کنیم تا جز تقی و نقی و اکبر و اصغر در کشور ما باقی نباشد. تا فقط دکان ما رونق داشته باشد و این کالاها خریدار داشته باشد.
  پاسخ به سخنان بالا: دیر نباشد که واکنش سخت ایرانیان همۀ این دکانها و دکانداران را برچیده کند. هر کنش جاهلانه یک واکنش جاهلانه تر به دنبال خواهد داشت. فردا جاهلان کوروش دوست در برابر جاهلان تقی نقی دوست بیدادها خواهند کرد. و من از ان روز هم می ترسم. ولی فقیهان عظام زمینه برای رسیدن به ان روز فراهم آورده اند. هر بلائی که بر سرشان بیاید تقصیر از خودشان است.

 2. حسین گفت:

  آرش عزیز
  اینا هر کاری هم بکنن باز هم خودشان بزودی رفتنی هستند .
  هرچند آرزوهای نسلی را هم نابود کنند …
  هر چیزی بهایی دارد .

 3. الیا گفت:

  اینها میلیونها نفر را به زیر کشیدند و آثار سمشان را هر لحظه بر پیکرمان حس می کنیم، مجسمه سوزی و مجسمه دزدی و مجسمه… که کاری ندارد؛ هرچند که نماد قدرت ملتی باشند!

 4. آرش حجازی گفت:

  لرزه‌ای که امروز بر تن ما می‌افتد، فردا بر دودمان آن‌ها سایه خواهد افکند. اما چه سود؟ آن‌ها که ریشه‌‌ای در خاک ندارند. از ماست که بر ماست.
  آقای حجازی نامه را ارسال کرده‌ام.

 5. امید فردا گفت:

  سالها پیش در کنار جنگل سبز پیر برنا سخنی شگفت انگیز گفت انگاه که مجسمه های ارش کمانگیر را در نزدیکی زادگاهش بردارند به مدت کوتاهی ارش کمانگیر راستین خواهد امد با اسبی سفید و تیر و کمانی برنگ ارغوانی و جامه رنگین در هفت رنگ رنگین کمان او در ماه خورشید اواز سر میدهد و چله ای را رها خواهد کرد