دانلود

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام فعالیت‌های انتشارات کاروان را متوقف کرده است و این سانسور لجام گسیخته دسترسی به کتاب های ما را بسیار دشوار کرده است.

برای همین، برای آنکه نویسنده اگر خوانده نشود دق می‌کند،بعضی کتاب ها را که حقوقشان کاملاً متعلق به انتشارات کاروان است، به رایگان در سایت وب خود www.arashhejazi.com منتشر کرده‌ام و قصد دارم این فعالیت را در مورد کتاب‌های دیگر هم ادامه بدهم تا خواننده‌هایی که به دلیل سانسور به کتابی دسترسی نمی‌یابند، فرصتی برای خواندن آن بیابند.
برای این کتاب ها لازم نیست هزینه‌ای بپردازید، اما اگر قصد حمایت از ما را دارید و خارج از ایران زندگی می‌کنید، می‌توانید با فشار دادن روی نشان زیر یا اینجا، مبلغی را به حمایت مالی از این حرکت اختصاص دهید. اگر در ایران زندگی می‌کنید، اگر دوست داشتید مبلغی به خیریه‌ی مورد علاقه‌تان بپردازید. اما خوشحال می‌شوم کتابی به کتابخانه‌ی محلی‌تان اهدا کنید.

توجه: انتشار رایگان این کتابها به معنای صرف نظر از حقوق مادی و معنوی این کتاب ها نیست و حقوق مادی و معنوی این کتاب ها همچنان برقرار است. این کتاب ها تنها برای مطالعه شخصی شما منتشر شده اند و هرگونه تکثیر غیرمجاز، به معنای زیر پا گذاشتن حقوق صاحبان آثار، غیراخلاقی، و خلاصه کلام، دزدی است.

همچنین، لطفاً جای درج کتاب در وب سایت خودتان، پیوندی به کتاب ها در همین وب سایت درج بفرمایید، این گونه باز هم به این حرکت کمک کرده اید.
یا حق،
آرش حجازی
————————————————-

آثار آرش حجازی

داستان کوتاه – ترجمه

آثار پائولو کوئلیو به زبان فارسی، با ترجمه آرش حجازی

ترجمه های دیگر