کی خسرو، اثر آرش حجازی

طرح جلد از دوست عزیزخانم هاله دارابیکی خسرو، رمانی از آرش حجازی

جنگیدن با دشمنی که از او نفرت داری آسان است، سخت، جنگ با آنانی است که دوستشان داری. اینجاست که شجاعت معنا می‌یابد.

آدورا گمان می‌کند دیگر همه‌چیز تمام شده، شوهرش بیست سال پیش مرده، پسرش بزرگ شده و از پیشش رفته و حالا فقط دو دلخوشی در زندگی‌اش دارد: کارش در انتشارات و تز دکترایش درباره‌ی اسطوره‌ی کی‌خسرو.

اما هرگز چنین در اشتباه نبوده است.

درست موقعی که فکر می‌کند همه‌چیز را درباره‌ی کی‌خسرو می‌داند، کتابچه‌ی عجیبی به دستش می‌رسد که تمام دانسته‌هایش را درباره‌ی این شاه عارف و اسرارآمیز که در فرهنگ ایرانی به «شاه زنده» مشهور است، به چالش می‌کشد. اما نمی‌تواند در تز دکترایش از این یافته‌های جدید استفاده کند، چرا که نویسنده‌ی کتابچه هیچ اشاره‌ای به هیچ مرجعی در نوشته‌هایش نکرده است. برای همین، آدورا جستجوی بزرگش را برای یافتن نویسنده‌ی گمنام این کتاب آغاز می‌کند تا مستقیماً مستندات ادعاهای نویسنده را از از خود او بپرسد. جستجویی که به سفری طولانی و حیرت‌آور در زمان و مکان ختم می‌شود که تمام باورهای قبلی آدورا را به چالش می‌کشد.

کی‌خسرو سومین رمان آرش حجازی است، دو رمان قبلی او، اندوه ماه و  شاهدخت سرزمین ابدیت با ده سال فاصله از هم منتشر شدند و اینک کی‌خسرو که شش سال پس از شاهدخت منتشر می‌شود، در آمیزه‌ای از واقعیت و افسانه، زندگی و مرگ، عشق و نفرت، وجه دیگری از این نویسنده را به نمایش می‌گذارد.

با کلیک بر روی این لینک، با شرایط درج شده در زیر موافقت دارید. رمان کی خسرو اثر آرش حجازی را اینجا دانلود کنید

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام فعالیت‌های انتشارات کاروان را متوقف کرده است و این سانسور لجام گسیخته دسترسی به کتاب های ما را بسیار دشوار کرده است.
برای همین، برای آنکه نویسنده اگر خوانده نشود دق می‌کند،بعضی کتاب ها را که حقوقشان کاملاً متعلق به انتشارات کاروان است، به رایگان در سایت وب خود www.arashhejazi.com منتشر کرده‌ام و قصد دارم این فعالیت را در مورد کتاب‌های دیگر هم ادامه بدهم تا خواننده‌هایی که به دلیل سانسور به کتابی دسترسی نمی‌یابند، فرصتی برای خواندن آن بیابند.
برای این کتاب ها لازم نیست هزینه‌ای بپردازید، اما اگر قصد حمایت از ما را دارید و خارج از ایران زندگی می‌کنید، می‌توانید با فشار دادن روی نشان زیر یا اینجا، مبلغی را به حمایت مالی از این حرکت اختصاص دهید. اگر در ایران زندگی می‌کنید، اگر دوست داشتید مبلغی به خیریه‌ی مورد علاقه‌تان بپردازید. اما خوشحال می‌شوم کتابی به کتابخانه‌ی محلی‌تان اهدا کنید.
توجه: انتشار رایگان این کتابها به معنای صرف نظر از حقوق مادی و معنوی این کتاب ها نیست و حقوق مادی و معنوی این کتاب ها همچنان برقرار است. این کتاب ها تنها برای مطالعه شخصی شما منتشر شده اند و هرگونه تکثیر غیرمجاز، به معنای زیر پا گذاشتن حقوق صاحبان آثار، غیراخلاقی، و خلاصه کلام، دزدی است.
همچنین، لطفاً جای درج کتاب در وب سایت خودتان، پیوندی به کتاب ها در همین وب سایت درج بفرمایید، این گونه باز هم به این حرکت کمک کرده اید.
یا حق،

آرش حجازی

————————————————