قاتلان گام به گام در دام خودنهاده افتاده اند، با هر دست و پا بیشتر گرفتار می شوند و خروجی ندارند

شما ممکن است این را هم بپسندید

166 پاسخ‌ها

 1. فرح گفت:

  من تمام نظرات را خواندم. چند نکته:
  طرفداران رژیم ، حالا یا بسیجی یا مزدور یا لباس شخصی یا هر چی، برای اینکه خودشان را جزو آدم های معمولی نشان دهند برای خودشان اسامی زن انتخاب می کنند مثل مریم و ماری و از اینجور چیزها که این خیلی جالبه برای روانشناسی آنها.
  ایراد می گیرند چرا همراه ندا با ماشین نرفتی. تا آنجا که من فیلم اچ بی او را دیدم، راننده ماشین و یک جوان جلو نشستند، ندا را روی صندلی عقب خواباندند و معلمش هم صندلی عقب رفت ولی حالت نشسته نداشت چون جایی برای نشستن نبود. حالا می فرمایید این آقای آرش هم می رفت رو سر ندا می نشست که ادا درآورده باشد که به فکر بیمارش است. با آن خونی که از چشم و دهان و دماغ ندا آمد، آدم معمولی هم می فهمید که ماندنی نیست، حالا آقای دکتر در ماشین چه کار خاصی می توانست برای او انجام دهد، تنفس مصنوعی بدهد؟
  همان زمان که فیلم ندا در اینترنت پخش شد و بعد هم عنوان شد که ندا هنرپیشه بوده و خودش کیسه ی خون را روی صورتش ریخته، در یکی از وبلاگ های همین حزب اللهی ها (که چون داشتم سرچ می کردم به آن رسیده بودم و اسمش یادم نیست وگرنه پیدایش می کردم و لینکش را اینجا می گذاشتم) یک فیلم از صحنه ی قتل ندا بود که مرتب این فیلم را برمی گرداند و با دایره قرمز دور دست معلم ندا نشانه می گذاشت و اصرار داشت که در این لحظه است که ندا چیزی را به دست معلمش داده و خلاصه دردسرتان ندهم . آقایی که فرمودی هجده ساله هستی فکر کنم وبلاگی بود از یکی از همسن های تو. حالا نمیدانم آنها را دیلیت کرده یا نه؟
  یکی دیگر هم پرسیده چرا توی دوربین نگاه می کردی؟ اولا با منتشر شدن فیلم های مختلف از زاویه های مختلف از مرگ ندا، نشان می دهد هر کس که آن لحظه رسیده داشته با موبایلش فیلم می گرفته بنابراین آقای دکتر هر طرف که نگاه می کرده، بالاخره توی دوربین کسی بوده ولی اینکه اصلا چرا نگاه می کرده. چند روز پیش حادثه ای برای دوست من که کنار من ایستاده بود پیش آمد. در وقت استراحت بین برنامه ای بیرون سالن در پیاده رو ایستاده بودیم که او بدون اینکه من متوجه شوم چند قدم از من دور شد و سرش گیج رفت و با صورت به زمین افتاد. تا من به خودم آمدم یکی دو نفر دیگر دویدند و آمدند بلندش کنند. من تا دیدم صورتش خونی ست به اطراف نگاه کردم تا کمک بگیرم فکر کردم خون دماغ شده و می خواستم کسی دستمالی بیاورد. مسلما اگر از من هم فیلم گرفته باشند می توانند متهمم کنند که چرا به جای اینکه به دوستت نگاه کنی به اطراف نگاه می کردی؟ ولی من دست خالی که نمیتوانستم کاری کنم، می خواستم کمک بخواهم.
  بعد هم تحلیل گران عزیز، انسان حتی اگر پزشک باشد، شوک دیدن صحنه ای چون قتل یک دختر جوان جلوی چشمانش، قدرت تصمیم درست در لحظه را از او حداقل برای لحظاتی می گیرد. حالا شما هی بیایید و بگویید چرا با دست چپ روی قلبش نگذاشتی، چرا فشار ندادی؟
  بابا، موضوع اینها نیست. موضوع این است که رژیمی سرکوبگر و فاسد و مرتجع و متقلب دشمن آزادی و عدالت اجتماعی ست. او هر که را خواهان آزادی و دمکراسی باشد، می خواهد نابود کند. هر کسی هم که افشاگری کند، او را هم نابود می کند. برای همین است که هم ندا و نداها و سهراب ها را می کشد و هم زیدآبادی، احمدی امویی، عیسی سحرخیز، ژیلا بنی یعقوب، هنگامه شهیدی، بهاره هدایت، شبنم مددزاده، شیوا نظرآهاری و ….. را به زندان می اندازد.
  اما دوستان
  اینان هراسشان ز یگانگی ماست.
  یک مملکت با کفر باقی می ماند ولی با ظلم باقی نخواهد ماند.
  آقای حجازی، کار شما در افشاگری درست بوده. خارج شدنتان از ایران هم درست بوده. اینها شما را می گرفتند و در دانشگاه اوین مجبورتان می کردند که بر ضد مادر خودتان هم اعتراف کنید.
  اینها ذره ای آبرو و شرف در وجودشان نیست. مگر ندیدید که با زن سعید امامی یعنی با زن همپالکی خودشان، زن مامور امنیتی خودشان که کلی آدم برایشان کشته بود، چه کردند.
  آقایان ارزشی و ذوب شده در ولایت فقیه بروید فیلم های بازجویی زن سعید امامی را ببینید و خجالت بکشید از اینکه می گویید “می ماندی ایران و حقیقت را پیگیری می کردی، کاریت نمی کردند.” شما یا واقعا نادانید یا خودتان را به نفهمی زده اید.

 2. ایرانی گفت:

  درود به آرش حجازی نازنین
  این فیلم یکی از کمدی ترین آثار رژیم در طول این سالها بود حتی کمدی تر از اعتراف گیری های ساختگی.
  ماشاا… سوتی ها که یکی 2تا نبود :
  1) مجری شبکه PressTv متعل به حکومت خود را خبرنگار مستقل جا زد ، ایشون فارسی هم صحبت میکنه که خواستن با انگلیسی صحبت کردنش جوابی باشه برای فیلم “برای ندا” که HBO ساخته!
  2) فیلمهایی که از پشت بام ها و پیاده رو ها پخش شد تابحال از هیچجا پخش نشده بود و واضح بود که حکومت اینهارو نگه داشته بود برای همین موقع تا بتونه گندی که زده رو ماست مالی کنه !
  3) اوونموقع که چندتا بسیجی جلوی سفارت جمع شدن و قاتل رو BBC و آقای حجازی میدونستن اما در این فیلم فقط خواستن سعی کنن نشون بدن آقای حجازی دروغ میگه و قاتل یا منافقین هستند یا اسرائیل یا سازمان Sia یا …
  خلاصه که فقط هدفشون این بود که ذهن هارو منحرف کنن . همین
  آرش جان میبینی که هر ذهن سالمی میفهمه جریان چی بوده . به این 2-3نفر ابلهی که اینجا بین بیش از 100نفر اختیار تعقل ندارن و آگاهی هاشون از اتفاقات این مدت فقط رسانه سراسر دروغ حکومت هست اهمیت نده .
  جناب حجازی منتظر مطلب بعدی شما هستیم
  حق با ماست و ما بو توییم
  برقرار باشی و سربلند

 3. علی بامرام گفت:

  دلم می خواد گریه کنم برای قتل و عام گل…برای مرگ رازقی … دام می خواد گریه کنم

 4. علی بامرام گفت:

  دلم می خواد گریه کنم برای قتل و عام گل…برای مرگ رازقی … دام می خواد گریه کنم …

 5. پویا گفت:

  سلام آقای حجازی،
  ممنون از متنی که نوشتی. ممکنه درباره اظهارات شریکتون که گفت اون حرف ” نمی خواستم بکشمش” را نشنیدم، اظهار نظر کنید.
  سرافراز باشی همیشه مثل الان.

 6. میترا ایراندخت گفت:

  آرش خان،
  ممنون که ایستادید و شهادت دادید که نه تنها آبرو و عزت خویشتن بلکه یک ملت را باز ستاندید!
  واقعا که مایه ی افتخار اهل طبابت و اهل قلم هستید. نمی دانم به چه زبانی از شما تشکر کنم ولی آرزو دارم روزی نشر کاراوان باز مانند گذشته در خدمت ادبیات ایران و جهان به پا خیزد.
  دوستی ندا را به ققنوس تشبیه کرده – شما نیز چون ققنوس از خاکسترها متولد خواهید شد.
  سبز و سرافراز باشید

 7. گورزاده گفت:

  شیر مادرت حلالت.

 8. samane گفت:

  با سلام…. دلم می خواد با تمام قوا فریاد بزنم ای رهبر آزاده گوساله ایم گوساله …. باید گوساله بود تا این همه ذروغ های واضح و وقیحانه رو از طرف جمهوری اسلامی باور کرد… به دوستانی که توقع دارند از پرسنل بیمارستان در مورد قتل ندا جواب درست بگیرند باید گفت لطفا سرنوشت دکتر رامین پورزندراجانی را در نظر بگیرید اینجا ایران است از جان و آبروی انسان ارزانتر سراغ دارید؟

 9. Ahmad گفت:

  آفرین برآنان که آرش ات نام نهادند! صد آفرین!!!! به حق که نام زیبنده ایست!

 10. شورش گفت:

  ایکاش در ابتدای مطلب می نوشتید ورود سگ و حرومزاده های اطلاعاتی ممنوع ..

 11. ضمیر ناخودآگاه کودتاچی گفت:

  عجب مکافاتی داریم ها؟ آخر چرا نمی توانیم از دست این یکی خلاص شویم؟ خدا لعنت کند مخترع موبایل دوربین دار را. سابق چقدر راحت بود این جور کارها.

 12. انجمن حمایت از حیوانات وحشی گفت:

  شورش عزیز شما چطور دلت میاد موجود نازنینی مثل سگ که باوفا، باشعور، فهمیده، ساده و بی ریا، دوستداشتنی و… هست رو با حرومزاده های اطلاعاتی یکی بدونی؟؟!!

 13. Abbas Yavary گفت:

  Emam Ali said there would not have been crimes if there were not lies. Even criminals respect honorable men. Be careful Arash there are too many crazies around but steafst on truth. The cost is very high for you but you have entered in history of the world for ever. Take care.

 14. Ali گفت:

  Dorod bar sharafet

 15. saba گفت:

  دوشنبه اول شهریور 1389 ساعت 10شب شبکه 4 تلویزیون ایران در برنامه راز خانم سیاه پوست با طالب زاده مستند ساز برنامه زنده داشتند
  به خوبی فارسی صحبت می کرد وخود را کارمند پرس تی وی معرفی کرد
  ولی یادمه که در برنامه تقاطع انگلیس صحبت می کرد حتما می خواسته کلاس برنامه اش بالا بره
  به همه کسانی که قبلا شناسائی اش کرده بودند تبریک می گویم
  تا یادم نرفته زیر نویس می گفت نامش مرضیه هاشمی است

 16. بهرام گفت:

  کشتن دگر اندیشان هنگامی پایه گزاری شد که محمد عموی خود را نفرین کرد با اوگفتگو نکرد 2 هنگامی که زورش بر دیگران چربید دستور به کشتن داد زن شاعری بنام اسما که چند فرزند داشت چاقو کشان مسلمان کشتند .3زنی همزمان با محمد ادعای پیامبری داشت وچند هزار پیرو او را نیز کشتند به هر روی اسلام در گفتار و کردار جز شمشیر تا امروز چیزی برای گفتن نداشته برای نمونه در این روزها میتوان از رفتار رژیم با بهائیان نام برد .از 23 بهمن 1357تا امروز یک دادگاه علنی با وکلای مدافع و تماشاچیان و هیئت منصفه و دادستان بی طرف نداشته اند .در دادگاهای خلخالی چنان بیدادگری ها شد که جهان و نخست وزیر دلبسته به امام هم به فریاد آمدند .. یادتان هست امام چی گفت اینها در هر دادگاهی محکوم به اعدام هستند … این گفته برابر است با فتوا با همین گونه فتواها بیش از4000 انسان را در 1367 سلاخی کردند .با شعار جنگ تا رفع فتنه … و جنگ جنگ تا پیروزی که فتوای دنبال کردن جنگ پس از پس گرفنن خرمشهر بود بیش از 400000 ایرانی به کشتن دادند . این روزها چون روزها و سالهای گزشته در کردستان آدمکشی براه اناخته اند پس از بمب گزاری میگویند چند ضد انقلاب بمبگزار کشته شدند که هیچگاه شما نام و نشانی از آنها نخواهید شنید .آنها اهل دروغ و تقیه اند .هر چه سازمانهای حقوق بشری در خواست مینمایند که برای بررسی در باره زندانیان و کشتارهای پس از 22 خرداد 88 به ایران بیایند پزیرفته نمیشود و سازمان ملل هم راه بجائی نبرده . تنها انیس نقاش است که گفته برای کشتن دستور گرفته اما نتوانسته دستور را انجام دهد . همه میدانند که بستن روزنامه ها برای این است که به مردم خبرهای یک سویه ودروغ برسد چون روزنامه های آزاد چون چرا کرده وبه آسانی زیر بار دروغهای شاخدار دارو دسته رژیم آدمکش نخواهد رفت . باید کفت که تلاشهای رژیمهای دیکتاتوری بیشتر برای راهنمائی هواداران و راضی کردن آنهاست وگاهی نیز ایجاد تردید برای غیر خودی هاست وگرنه همه میدانند که این رژیم تا هنکامیکه ایرانیان خود را از شر آنها نجات ندهند از دروغگوئی وکشتار دگراندیشان دست بردارنیست .کفته اند …..بر نیاید این دو کار از هیچکس ///// مردی از نامردو نا مردی ز مرد