کتاب سخنگوی کیمیاگر، با هنرمندی محسن نامجو

شما ممکن است این را هم بپسندید

3 پاسخ‌ها

 1. سهراب گفت:

  سلام سال نو مبارک باشه.
  من هنوز آلبوم رو گوشنکردم اما احساس میکنم که خیلی بهتر بود مردم رو با مثنوی آشنا کنیم تا با کیمیاگر!!! اگه از هر 13 نفر 1 نفر کیمیا گر رو خونده باشه از هر 100 نفر هم 2 نفر با مولانا و آثار بی نظیر او در ایران آشنا نیستند و فقط این و میدونند که ترکیه این شاعر رو داره جزوه خودشون قرار میده!!! اما خوب از اون جا که محسن رو خیلی قبول دارم حتما آلبوم رو گوش خواهم کرد و نظرم رو مینویسم. موفق باشید.

 2. محسن گفت:

  آرش عزیز، سلام. در مورد آثارتون باید بگم که واقا محشرند و دوستشون دارم. خیلی ها از اینکه پائولو می خونم، بهم خرده می گیرند؛ میگن آدم رو افسرده می کنه!

  در مورد آشناییم با کاروان باید بگم، حدود 6 سال پیش بود که یکی نامه های عاشقانه ی یک پیامبر رو بهم هدیه داد. از اون هنگام بود که شروع کردم به خوندن و هدیه دادن آثار پائولو؛ گاهی وقتا هیچ حواسم نمی شه دارم خودم رو می خونم! (فک کنم این قدرت نویسنده ست که خواننده رو بفرسته توی داستانش).

  برای عید، بارها و بارها نامه های عاشقانه ی جبران رو گوش دادم، واقعا کار جالبی بود. کیمیاگر نامجو رو هم قرار هدیه بدم به عزیزترینم (مگه نه اینکه، آدما سعی می کنن وقت هدیه دادن به عزیزاشون، مراقب باشن و بهترین ها رو انتخاب می کنن؟).
  به هر حال ممنونم واسه خاطر زحمتایی که می کشین.

  پایدار باشید

 3. محمد حسن جهانبخشی گفت:

  خداس. موسیقی محسن نامجو تو مواقع حساس داستان جادو میکنه. ممنون
  از همتون.