آقای صادق لاریجانی، اگر قوه قضاییه مستقل است، نگذارید خون بی گناه پایمال شود

شما ممکن است این را هم بپسندید

16 پاسخ‌ها

 1. KAVEH گفت:

  با سلام
  البته امیدوارم نامه ای که به جلاد لاریجانی نوشته اید جنبه سمبلیک داشته باشد چرا که این جلادان قانون و استقلال و از این حرفها سرشان نمیشوداینها در دایره قدرت جمع شده اند هرکسی که به این دایره نزدیک شود حکمش اعدام یا ترور است .
  من در خانواده مذهبی بزرگ شده ام ولی از اسلام متنفرم نه به جهت محتوای آن نه بلکه بخاطر این گشاده دستی برای کشتار مردم توسط بزرگان دین و هرکس که احساس کند دین در خطر است بدون سوال و بدون محاکمه میتواند جان یک یا چند نفر را به همین سادگی بگیرد. در کمتر مکتبی چنین شقاوتی را سراغ دارید. من آرزوی موفقیت برای شما و تمام وطن پرستان دارم.

 2. Ima گفت:

  آرش عزیز . در کشوری که حتی رهبری و گزیده شدن برای ریاست جمهوری این چنین به وضوح با دروغ و تقلب است چه توقعی میتوان داشت؟ نازنینم آنچه به ما در بطن خانه به عنوان راستی و درستی یاد داده شده اصل زندگیست. اینکه حتی اگر پای جانمان در میان باشد جز درستی و راستگویی راهی نپوئم برای تک تک ما از نفس کشیدن هم مهم تر است. اما نازنینم متاسفانه در میهن ما اساس کار سردمداران بر پایه دروغ و تزویر و ریاست … این راه تنها راهیست که میشناسند.. این ریاکاری و تزویر و تقلب به قلب راست کرداران بیش از همه کس فشار میاورد.. گاه انسان حس میکند که در گوش ناشنوایی فریاد میزند.. نازنینم دروغ های ابلهانه این رژیم تنها ابلهانی چون خودشان را راضی نگه میدارد. از اینکه ساکت نشستی و فریاد مظلومانه ندا را جهانی کردی به تو نازنین افتخار میکنم.. تو تنها به وظیفه انسانی خود عمل کردی.. حال اگر شیطان صفتان این را نمیپسندند مارا باکی نیست زیرا که خورشید حقیقت را تا ابد نمیتوان پشت ابر های تزویر و دروغ پنهان کرد.. خورشید ماندنی و ابرها با ریدنی هستند..

 3. محسن گفت:

  درود بر شرفت آرش عزیز. مطمئنا خون به ناحق ریخته ی ندا و سهراب و تمامی شهدای جنبش آزادیخواهی مردم ایران به ثمر خواهد نشست و آزادی و عدالت و انسانیت را به ارمغان خواهد آورد.

 4. reza گفت:

  واقعاً درود به شرافتت

 5. میرحسین گفت:

  آرش جان! ما تورا باور داریم و به خون بناحق ریخته ی خواهر شهیدمان ندا، تسلیم این دیوصفتان نخواهیم شد!

 6. مجيد گفت:

  ريگي به كفشت نيست برگردو به دادگا ه مراجعه كن

 7. پدری دردمند ولی‌ سرافراز گفت:

  آرش جان اتفاقا این کارشان خوب است این احمقها از شعور چون بی‌ بهرند گمان می‌کند مردم هم مانند خودشان هستند آنقدر که این کارشان کمک به رسوا شدنشان می‌کند که محاکمه آن قاتل پست نمیکرد این هم از برکت ندای عزیزمان هست که خون پاکش گریبان اینها گرفته و مظلومیت او آتشی شده به جان این جاهلان پست فطرت ، عزیز پسرم تو مایه افتخار همه ما هستی‌ و ما به داشتن دختری مثل ندا و پسری مثل تو افتخار میکینم تو امتداد صدای ندا هستی‌ و شما از هم جدا نشدنی‌ و هر دو سمبل جوان امروزی ایران و مطمئن باش آینده به شما تعلق دارد . در آغوش میگیرم تو را و دستانت را می‌بوسم

 8. محمدرضا گفت:

  آرش عزیز
  فقط وقتت را تلف کردی که برای کسانی نامه مینویسی که خود آمران این کشتارند

 9. گمنام گفت:

  اشکالات فیلم “مستند” پخش شده اخیر در صدا و سیما (ساخته فردی به نام طوسي):

  در فیلم مثلا مستندی که در مورد ندا آقا سلطان ساخته شده ادعا میشود عکس معروف ندا که خون از بینی و دهان او جاری شده و صورت ندامتمایل به سمت راست است این عکس در فیلم اصلی دیده نمیشود و این عکس ساخته فتوشاپ است اما در این فیلم
  مبینید که اینگونه نیست و همان عکس را در فریمهای این فیلم بوضوح میبنید.

  در فیلم گفت میشود که چیزی در دست ندا قرار دارد. در حالی‌ که دست ندا خونی است. خون از پشت ندا سرازیر شده و به زمین ریخته شده است. احتمالا گلوله از جلو وارد شده و از پشت خارج شده و خونریزی شدید تر از پشت ایشان است (محل خروج گلوله معمولا جراحت بیشتری ایجاد می‌کند). احتمالا هنگامی که ندا به زمین افتاده یا قبل از آن دستش خونی شده. بعلاوه خون وارد چشم ندا هم میشود و اگر میخواست نقش بازی کند بصورت غیر ارادی واکنش (رفلکس) نشان میداد، و بگون‌ای حرکت میکرد که خون را پس بزند.

 10. زهرا گفت:

  آقای آرش، ممنون از حق گویی و حق جویی تان
  به گفته خودتان، هیچ چیز نمی تواند حقیقت را شکست بدهد. داستان های تخیلی این توهم زدگان نیز تاثیری در حقیقتی را که به چشمانمان دیده ایم ندارد. به ما هم از کودکی آموخته اند که خون بی گناه عاقبت قاتل را رسوا می کند. ما هم مثل شما به انتظار می نشینیم.

 11. amir گفت:

  I Salute you Dr.arash Hejazi. Amir from K.L.

 12. سوگل گفت:

  اصلا حرف اینا قبوله و ندا رو منافقین(!!!) کشتن.بقیه رو کی کشت؟

 13. مهیار گفت:

  با درود و سلام بر تو ای آرش عزیز
  هر انسانی اگه حتی به اندازه سر سوزن وجدان داشته باشد می داند که حقیقت چیست و قتل ندا هیچ توجیهی ندارد و ما همه می دانیم که ریختن خون بی گناه توسط این افراد امریست عادی و هلاکتشان نزدیک است و در مورد جواب دوست عزیز که می گوید اگر راست می گویی به ایران بیای … این ها اگر گوش شنوا و چشمان حقیقت بین داشتن ای گونه مردم را انکار نمی کردند و به همه مای تهمت فنته گر و اغتشاشگر نمی زدند

 14. azad گفت:

  جناب حجازی دیو صفتان خوب می‌دانند که اگر این رژیم از بین بره هیج جایی‌ در ایران ندارند بنابر این برای اینکه بمانند و بیشتر چپاول کنند مجبورند دروغ سر هم کنند و راست گویان که سر قدرت نیستند همیشه متهم هستند. بنابر این شکایت جایی‌ ببریم که ارزش آن را داشته باشند. لاریجانی هم غیر این دیو صفتان نیست و مقام قضاوت شریف تر از این هست که به این چاپلوسان نسبت داده شود.دقیقا میفهمم که این صحنه چقدر عذاب آور هست برایتان. تحمل کنید که روز نزدیک است شب با همهٔ تاریکی هاش رفتنی است

 15. یک دوست گفت:

  نام تو زمزمه دعاهای بعد از نماز های من است .
  برایم مثل روز روشن است که روسیاهی برای ذغال ها می ماند.

  طاقت بیار رفیق!

 16. رضا عالمی گفت:

  عجب قلم شیوایی داری آرش جان.
  برای هرکس که سابقه ۵ دقیقه آشنایی با شما را داشته باشد امکان ندارد که این دروغها را باور کند. مردم ایران تصمیم میگیرند که از سعید حجاریان خادم تر و از خاتمی صادقتر و از ندا بیگناهتر کیست که بخواهد در کشوری زندگی کند که قاتل را رها میکنند و شاهد را تحت تعقیب قرار میدهند.