کی خسرو – آرش حجازی – 2

شما ممکن است این را هم بپسندید

3 پاسخ‌ها

 1. حمیده گفت:

  با سلام.
  شروع کتابتون (قسمت اول)منو جذب کرد.حتما کتابتون رو می خرم.کتاب شاه دخت سرزمین ابدیت رو هم خیلی دوست دارم.
  ولی با این قسمت کتاب نتونستم ارتباط بر قرار کنم.شاید چون دانشجوی پزشکی هستم نتونستم با پرستار نوشتتون ارتباط بر قرار کنم.چون من ندیدم پرستاری رو که به بیمار بگه می خوام علایم حیاتیتو بگیرم.اگه بگه مریض سرش داد می زنه مگه من مردم که می خوای حیاتمو چک کنی!و پرستاری که اول یه اصطلاح پزشکی به کار برده بعدش یه اصطلاح عامیانه به کار می بره که خونش عفونت کرده!
  البته می دونم خودتون پزشک هستین.نمی خوام تو کارتون دخالت کنم.نوشته هاتون روان و جالبن.فقط خواستم نظرمو به عنوان کسی که فعلا هر روزشو تو بیمارستان میگذرونه بگم.

 2. niki گفت:

  با سلام.
  آقاى حجازى چرا قيمت كتاب ‘قهرمان تنهاست’ اينقدر بالاست؟
  امكان نداشت كتاب را با قيمت پايين ترى هم منتشر مىكرديد؟
  مى خواستم اين سوال رو توى سايت كاروان بنويسم كه جايى پيدا نكردم باچار اينجا نوشتم.

 3. آرش حجازی گفت:

  دوست عزیز،
  قبول دارم که قیمت کتاب ها زیاد شده است. اما مطمئن باشید که قیمت تمام شده کتاب ها به قدری بالا رفته که در سال 88 باید منتظر افزایش بسیار زیاد قیمت کتاب ها در بازار کتاب ایران باشیم. تورم سرسام آور است. قیمت کاغذ بسیار بالا رفته است و هزینه های چاپ، صحافی، نمونه خوانی، ویرایش، صفحه آرایی، طراحی، حمل و نقل، اجاره، حقوق پرسنل، هزینه های سربار دیگر و… هم به همین ترتیب. البته اگر عضو باشگاه کتاب کاروان باشید، برای کلیه کتاب های کاروان مشمول 20% تخفیف خواهید شد، همین طور اگر در نمایشگاه 88 کوپن تخفیف ویژه کتاب برنده تنهاست را دریافت کرده باشید. 9000 تومان برای 480 صفحه، حدود 18 تومان به ازای هر صفحه می شود. باور بفرمایید که به زودی قیمت کتاب ها در بازار کتاب به بالای صفحه ای 20 تومان خواهد رسید.